Ineens geen tijdsindicatie meer maar slechts --:-- en in menu kan je de tijd dan corrigeren maar pakt niet de wijziging en blijft op --:-- staan.
fabrieksinstellingen, reset, update kaart nogmaals (West Europa 11:65)
zelfs de accu los maar mag niet baten.
zelfs de Quick fix opnieuw geinstalleerd
alle mogelijkheden uit geprobeert maar .... nog steeds niet gefixd.
heeft iemand een idee?
aanvulling, ik heb 9 satelieten ontvangst. navigatie doet het gewoon alleen de aankomsttijd is niet zichtbaar en blijft ook --:--
vreemde is dat het ineens was dus niet na een update
zijn er verborgen instellingsknoppen middenconsole?
combinatie ingedrukt houden?
kortom zoeken in iets wat niet hoort te zijn
Is er toevallig een secret button combinatie op de middenconsole.
door 2 knoppen gelijktijdig in te drukken voor 10sec?
of een combinatie tussen de 8 druk knoppen en draaiknop?
Volgens mij haalt hij de klok met de navigatie binnen.
Ik heb sinds afgelopen zaterdag exact hetzelfde probleem en heb ook al vanalles geprobeerd om het op te lossen. Alle tips zijn welkom!
Aanvulling: het mooie is dat ik via het menu van de Carminat naar de tijdinstelling kan gaan en daar de klok instellen. Alleen, hij bewaard niet wat ik ingeef. Zodra ik de tijd op sla kom ik terug in het instellingen menu. Klokje geeft nog altijd --:--. Open ik de tijdsinstelling weer, dan staat die weer op 00:00. Met de knop linksboven in de middenconsole kun je kiezen voor "synchroniseer", mits hij genoeg satellieten heeft functioneert dit feilloos en haalt hij de tijd op. Maar ook die tijd wordt niet opgeslagen.
Ik heb een antwoord van TomTom... bekend probleem.
handig om ook aldaar te melden;
site www.tomtomforums.com
At the moment there is no solution for this. This issue is under investigation. I have added a link to your post to our internal ticket.
https://www.tomtomforums.com/threads/renault-laguna-3-van-bouwjaar-2010-carminat-problem-time-stamp.35720/
Hi,
Ik heb een fix gevonden. Uitgebreid antwoord op
https://www.tomtomforums.com/threads/renault-laguna-3-van-bouwjaar-2010-carminat-problem-time-stamp.35720/