:-[ Ehhhhh, de kartmeeting is niet op te reageren???? Wilde graag mn niet aanwezigheid toelichten.....allemaal slotjes dr op.. :D
yep is ook niets over te zeggen er waren 4 van het bestuur en 2 leden waarvan 1 de laatste heat nog mee heeft gereden.
Het is dat ik niet voor niets heb gereden (auto erbij gekocht) anders was het een verloren rit en natuurlijk was het wel gezellig onderling maar we doen dit hoofdzakelijk voor de leden.
Rob, je hoeft je afwezigheid niet te verantwoorden hoor. Je hebt ons verwittigd en dat is goed genoeg.
Voor de rest.... tja, alles is reeds gezegd door Marcel.
K vind t gewoon kl#ten......jullie doen jullie best en dan.....is er niemand, dr was rekening mee gehouden ook via werk.
N ongeluk in n klein hoekje?? nou....dat geloof ik niet meer, 1e instantie gewoon woordelijk mishandeld door die gendarmerie, filmpje dashcam maakte er ineens 1000 x sorry e.d. van.
Waar t om ging? Autoroute, BMW.......vanzelf......met n hut dacht voor mij weer de weg op te kunnen gaan zonder teken of wat dan ook. Verkeerde afrit genomen, kan, geen punt.
Maar dan zeggen dat hij op de goede strook reed en dacht te kunnen denken dat ik naar rechts afweek.....werd me toch ff te gek. Fatsoenlijk als ik ben blijf ik beleefd, deze propellerpiloot vanzelf niet.
Hij heeft t hele zootje in zo n kreukelzone vangrails geboord, alles totaal naar de knoppen. Hysterie, met name de "dame" aan boord. Politie gebeld, vanzelf was ik de kloio, was naar rechts geweken, snelheid gemaakt enz enz...
De eis de technische mannen met uitleesapparatuur tacho werd ingewilligd en samen met mn dashcamfilm.....heb ik n BMW piloot nog nooit zo zien ineenkrimpen.
Maar goed, halve dag verder.
Dat was mn reden.....helaas.
En ja, in mn Lag komt ook zo n cam!!
Pracht plan hoor, de karting, hoop n volgende keer, ok?? =sorry=.
Sorry dat ik te laat was voor de eerste heat.
Ik hoop dat rookie de reden van afwezigheid heeft medegedeeld, HELAAS dat ik er niet bij was. =sorry=
Begrijpelijk Dennis. Er zijn op zo momenten belangrijkere dingen dan karten.
Voor zoiets hoef je natuurlijk geen sorry te zeggen Dennis.
Gecondoleerd en veel sterkte.
!! Bedankt heren. Jammer dat de opkomst zo laag was.... :(
Vandaag zouden ze 72 jaar zijn getrouwd maar gisteravond is dan ook plots opa gegaan. Ze hebben een 'mooi' leven gehad en slapend pijnloos het leven laten zouden wij uiteindelijk allemaal wel willen, lijkt mij. De 72 jaar getrouwd hebben zij dus net niet gered, 95,5 en 95,2 jaar...dat is nog eens samen oud worden. Wij hebben er alle vrede mee, tot 4 jaar geleden nog zelfstandig gewoond.
Ik ben nu aan het werk, opdrachtgever die zich bezighouden met kinderoncologie...sta nu voor het WKZ.
Wat is er toch een hoop narigheid en erg blij dat het in NL erg goed is geregeld qua zorg.
Zet het verlies van 2 mensen van 95 in een mooi perspectief. Ik hoop het ooit in zo'n goede gezondheid te mogen bereiken. Gezondheid is echt een zeer waardevol bezit. Het is zeker nu weer bij het WKZ staand duidelijk dat er helaas een hoop onrecht is.
Nogmaals bedankt heren.
-EDIT- verhaaltje aangepast.
gecondoleerd
Vanzelf ook van mij Dennis maar idd, pracht leeftijd....Ik zou er voor tekenen!
!! heren maar inmiddels weer over tot de orde van de dag. 1 begrafenis en 1 crematie rijker of moet men zeggen...dat is pas business.
Zijn aardig wat Laguna's die de uitvaart'ondernemers' kunnen kopen. Met alle respect maar NIET NORMAAL wat een sobere crematie tegenwoordig kost, bedankt euro.
De tip: kijk even uw eigen verzekeringspolis na want de oudjes hadden er op gerekend in het gulden tijdperk te gaan.
=ot=